Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir evden eve nakliyat İstanbul’un en hareketli ilçelerinden olan Ataşehir’de ihtiyaç duyulabilecek her türlü taşımacılık işlemi, firmamız tarafından yerine getirilmektedir. Taşıma ihtiyacınız ister mağazanız için, ister ofisiniz için, ister büronuz için, ister şirketiniz, ister ise konutunuz için olsun, her alanda ihtiyaçlarınıza cevap verecek kapasiteye sahibiz. Taşımacılık işini evden eve nakliyat olarak gören ve bu alanda Ataşehir evden eve nakliyat hizmetleri sunan firmamız, yerine getirdiği başarılı çalışmalar neticesinde isminden en fazla söz edilen ve en fazla referansa sahip olan firma konumunda bulunmaktadır.

ataşehir evden-eve-nakliyat

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Güvenli Profesyonel Taşıma

Nakliye hizmet talebi ile karşılaşan firmamız, aşağıda belirttiğimiz ilkeler doğrultusunda işlemleri gerçekleştirmektedir. Firmamız ile irtibata geçildiği anda mesai saatlerinin durumuna göre firma personelimiz adresinize gönderilmektedir. Yetkili personelimiz süratli bir şekilde taşınacak eşyaların cinslerini ve miktarlarını tespit işlemlerine başlamaktadır. Bu tespitin ana sebebi, eşya durumlarının, eşya miktarlarının, eşya hacimlerinin ve söküm işlemleri ile uygun kaplama malzemelerinin tespit edilmesini sağlamaktır. Kullandığımız kaplama malzemeleri amaca uygun nitelikte ve birinci sınıf olarak tabir edilen kalitede ürünlerdir.

Mobilyaların söküm işlemleri firmamızın profesyonel elemanları tarafından titizlik ile yerine getirilecektir. Bu aşamada, eşyalarınızın ya da bağlantı parçalarının hasar görmesi mümkün değildir. Belirleme çalışmaları sonucunda, nakliye bedeli ve nakliye süreci hesaplanarak tarafınıza iletilecektir. Siz değerli müşterimizin uygun görmesi halinde yazılı bir anlaşma olan ve aslen sözleşme olarak bilinen evrak hazırlanarak, karşılıklı olarak imzalanacaktır. Bu sözleşme maddeleri içerisinde bahsedilen tüm konular ve nakliye hizmetinin bedeli de yer alacaktır. Sözleşmeyi imzalar ve nakliye hizmet sunumunu kabul eder iseniz, sizin belirttiğiniz bir tarih ve saat grubunda nakliye işleminiz başlayacaktır. Ataşehir evden eve nakliyat hizmet sunumu başlığı altında gerçekleştireceğimiz taşıma faaliyeti, başından sonuna kadar firmamız sorumluluğu ve garantisi altında yer alacaktır.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Kaliteli Eşya Taşıma

Ataşehir sınırları içerisinde kurulduğu günden bu yana en fazla müşteriye hizmet veren ve verdiği bu hizmetlerde garantili, kaliteli ve ekonomik taşımacılığı ön planda tutan, her çalışması sonunda müşteri memnuniyetini kabul eden işletmemiz, Ataşehir evden eve nakliyat ibaresine kazandırdığı farklı anlam ile sektörün önde gelen firması olmuştur. .

tanıtım yazısı makale backlink