Pendik evden eve nakliyat

Eşyalarınız havalı kartonlar ve özel ambalaj malzemeleri ile paketlenmektedir. Taşınma esnasında oluşabilecek sorunlara karşı garanti altına alındıktan sonra pendik evden eve taşıma işlemleri gerçekleştirilmeye başlanmaktadır.

 

Beyaz Eşyalarınızı nasıl taşıyoruz?

Taşınma öncesi demonte ve söküm işleri yapıldıktan sonra taşıma işlemine hazır hale getirilen bu gruptaki eşyalarınız taşınma sırasında en çok dikkat edilmesi gereken eşyalardır. Hem elektronik aksamı hemde değeri açısından nakliyat hizmeti sunulurken tam anlamıyla garanti altına alındığına eşyalarınız hasar yada zarar görmemesi için emin olduktan sonra taşımaktayız.

ofis taşıma hizmeti ofis taşıma hizmeti ofis taşıma hizmeti ofis taşıma hizmeti

 

Elektronik eşyalarınızın taşınması;

En az elektronik eşyalar kadar dikkat edilmesi gereken bir başka eşya grubuda elektronik eşyalardır. Bu gruptaki eşyalarda aynı şekilde elektronik aksam ve hassaslığı dolayısıyla büyük bir özen ve dikkat gerektirmektedir.

 

Mobilyalar

Mobilya konusunda deneyimli marangozumuz liderliğinde tüm mobilyalarınız sökülüp ambalajlanarak evden eve nakliyat pendik işlemine hazır hale getirilmektedir.

İstanbul ULUDAĞ nakliyat İstanbul ULUDAĞ nakliyat İstanbul ULUDAĞ nakliyat İstanbul ULUDAĞ nakliyat

 

Yatak, Koltuk ve Sandalye grubu

Bu tip eşyalarınız öncelikle havalı naylon ve kartonlar yardımıyla resimlerdede görmüş olduğunuz şekilde paketlenir ve araca yükleme aşamasına getirilmektedir.

 

Antika, Seramik ve Porselen tarzı eşyaların taşınma işlemi;

Bu tip olan ve sizin için önem arz eden eşyalarınızı bu tarz taşıma işlemleri için üretmiş olduğumuz özel karton kolilerimizde muhafaza ederek taşımaktayız.

paketleme hizmeti paketleme hizmeti paketleme hizmeti paketleme hizmeti

Avize ve Lambalarımızı taşıyor musunuz?;

Avize söküm ve takım işlemini firmamız gerçekleştirememektedir.

 

Ayna ve Cam gibi hassas eşyalarım nasıl taşınıyor?

Ayna ve cam gibi kırılabilir yada hassas olan eşyalarınızı özel paketleme malzemelerimiz ile garanti altına aldıktan sonra taşımaktayız.

paketleme hizmeti paketleme hizmeti paketleme hizmeti paketleme hizmeti
 • Yaşanan sorunların büyük bir kısmı eşyaların gelen araca sığmama durumudur. Hizmet öncesi firma ile görüşürken kesinlikle eksiksiz bilgilendirme yapınız.
 • Eşyalarınızı taşıyan İstanbul ULUDAĞ evden eve nakliyat firmasının personellerini taşıma esnasında dikkatli olma konusunda kontrol ediniz.
 • Hangi eşyanın nereye koyulacağı konusunda firmanın yeterli derecede bilgilendirilmesi sayesinde evden eve taşıma işleminden sonra yükünüz hafifleyebilir.
 • Bardak ve cam tarzı hassas eşyalarınızın paketlenmesi esnasında sizde yardımcı olabilir daha iyi bir şekilde paketlenmesini sağlayabilirsiniz.
 • Firmadan taşınma öncesi taşıma sigortası evraklarının kopyasını isteyerek oluşabilecek sorunlara karşı taşıma öncesi kendinizi garanti altına alabilirsiniz.
 • Evden eve nakliyat yapılırken eşyalarınızı kesinlikle koli bandı ile bantlamayınız ; çünkü koli bandı eşyalarınız üzerinde iz bırakabilmektedir.
 • Evden eve nakliyat şirketi çalışanlarına siz de güler yüz göstermelisiniz. Taşınma işlemi sırasında onların mola vermesini söyleyebilir ve bu arada onlara ikramda bulunarak gönüllerini hoş tutabilirsiniz. Evden eve nakliyat hizmetinde bizden fiyat almadan taşıma yaptırmayın :)
 • ofis büto taşımacılığı
  Ofis ve büro taşımacılığı hizmetini profesyonel olarak sigorta kapsamında siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.
  eşya depolama
  Eşya depolama hizmeti kapsamında eşyalarınızın depolama ihtiyaçlarına pratik ve profesyonel çözümler
  fabrika taşımacılığı
  Fabrika taşımacılığı hizmetini yılların verdiği bilgi birikimi ve güven ile yerine getirmekteyiz
  sigortalı taşımacılık
  Tüm taşımalarımız sigorta kapsamında olup oluşbilece sorunlara karşı garanti altına alınmaktadır
  şehirlerarası nakliyat
  Şehir içi taşımacılık hizmetinde profesyonel hizmet almak için tek yapmanız gereken taşınma talebinizi iletmek
  Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.
  Ad - Soyad :
  Telefon No :